Bukalemun Tanıtım

Merhaba.

Bukalemun Tanıtım'ın resmi web sitesindesiniz.
Bizi tanımak ister misiniz? Başlayın!

Başla Şirketinizi milyonlarca kullanıcısı olan bir pazarda tanıtmak istemez misiniz? Doğru yerdesiniz! Size özel tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Tüm Basılı matbu evraklarınız, Katalog, Broşür, El İlanı, Promosyon Ürünleri, Kartvizit vb. 20 yıllık tecrübemizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Biz Kimiz?

Şans bukalemun gibidir, biraz zaman tanıyın mutlaka değişecektir.

Bukalemun Tanıtım olarak müşterilerimize reklam alanında ihtiyaç duyabilecekleri her konuda profesyonel hizmet vermekteyiz. 20 yıllık tecrübesiyle, kaliteyi benimsemiş ekibimizle sektörde yapıtaşı olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
Her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, yenilikçi kadronun oluşturduğu ekip çalışması ile sizleri rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz.

Vizyonumuz: Bursa ve çevre illerde yaptığımız işlerle profesyonel anlamda hem kalite, hem ekip hemde uygun fiyat anlayışı ile farklı çizgimizle lider olmak.

Çalışma Tarzımız

Ne Yaparız?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Web Tasarım

Şirketinizi milyonlarca kullanıcısı olan bir pazarda tanıtmak istemez misiniz? Doğru yerdesiniz! Size özel tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.İnternet sitenizi günün modasına uygun, kurumsal kimliğinize yakışacak şekilde sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Ürün Kataloglarınızı profesyonel ve dikkat çekici tasarımlarla destekliyoruz.Kampanyalarınızın vazgeçilmezi el ilanı, broşür işlerinizi en iyi şekilde yapıyoruz.Promosyon döneminde doğru ürün ve uygun fiyat için bizi tercih edin.Tüm Basılı matbu evraklarınız, Katalog, Broşür, El İlanı, Promosyon Ürünleri, Kartvizit vb. 20 yıllık tecrübemizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Indoor / Outdoor

Indoor/Outdoor tanıtım ve reklam ürünlerinizi; kurumsal kimliğinize uygun şekilde son teknoloji ve en iyi kalite prensibi çerçevesinde uygulamalar yapıyoruz.

Fsm-Der İnternet Sitesi

Logo, web tasarım

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı yiyecek içecek ve eğlence mekanları dayanışma derneği'nin kurumsal kimlik ve internet sitesi projelerini gerçekleştirdik.

Özgün ve modern bir tasarım uyguladık.

Neler kullandık?:

 • kurumsal kimlik, logo
 • web tasarım
 • HTML 5, CSS 3 coding


Buzel Soğutma

web tasarım

Buzel Buzdolabı ve Soğutma Ltd. Şti. için internet sitesi projesi gerçekleştirdik. Kurumsal kimliğe uygun HTML internet sitesi tasarlayarak müşterimizin rakiplerinden bir adım öne geçmesini sağladık.

Neler kullandık?:

 • web tasarım
 • HTML 5, CSS 3 coding


Ercengizler İnşaat

web tasarım

Ercengizler İnşaat için internet sitesi projesi gerçekleştirdik.

Ayrıca Ercengizler İnşaat diğer iştiraki bizbizeavm.com için logo tasarımı yaptık.

Neler kullandık?:

 • Kurumsal Kimlik, logo tasarımı
 • web tasarım
 • HTML 5, CSS 3 coding


Video, Prodüksiyon

Reklam Filmi

Çok Yakında!

Neler kullanacağız?:

 • Reklam
 • Prodüksiyon
 • 3D Motion


Detaylar

Biz!

Ekibimiz hakkında detaylı bilgi
ister misiniz?

Yakında!

Çok Yakında!

Bize Ulaşın!

Mesajlarınızı Bekliyoruz!

Bize hızlı mesaj gönderebilirsiniz..

İletişim FormuAdres

Gazcılar Cad. Beysel İşhanı 1.Zemin Kat No:70 Osmangazi / BURSA

 • Telefon
  (224) 256 91 90 / 537 580 74 42

 • E-Posta
  info@bukalemuntanitim.com

Sosyal Medya